HOMEPAGE > SYMO PREMIUM20 CORE PIN
Skip to product information
1 of 1
SYMO PREMIUM20 CORE PIN
SYMO PREMIUM20 CORE PIN
Stock Code: 21047600
Regular price Sale price
Sale
View full details
PRODUCT DESCRIPTION
Symo Premium 20 Pin Tumbler Core
Ø15.5 x 25 mm
Nickel plated
TECHNICAL DETAILS
  • Application: Security
  • Length: 25mm
  • Diameter: 16mm